Kaydol
5 Online Kullanıcı
101.157 Toplam Kalem
1.697 Bugün Eklenen
147.481 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

9 Kısım 133 Kalem Gıda Maddeleri Alımı

Açık İhale 3 ay önce eklendi
KURUM ADI
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
ŞEHİR
Isparta
İHALE TARİHİ
15.06.2026 10:30
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Yemek Hizmetleri
İhale Açıklaması
Giriş yapın
İdare: SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
Adres: SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ DOĞU KAMPÜSÜ ISPARTA - ISPARTA MERKEZ / ISPARTA
Telefon: 02462112838
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 15.06.2026 Saat 10:30, Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi Toplantı Salonu
İhale Konusu: 9 Kısım 133 Kalem Gıda Maddeleri (Sebze-Meyve, Baharat, Bakkaliye, Bakliyat, Dondurulmuş Ürünler, Süt Ürünleri, Dana Eti-Ciğer, Tavuk Eti)

Sektör: Gıda ve İkram (GIDA)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi Gıda Deposu
Teslimat Süresi: Sözleşmenin imzalanmasına müteakip işe başlama talimatının tebliğinden itibaren ilk teslimat, 31.12.2026 tarihine kadar idarenin vereceği peyderpey siparişlere müteakip siparişte gün belirtilmiş ise istenen günde, gün belirtilmemiş ise en geç 3 gün içinde hastane gıda deposuna teslim edilecektir.

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Teklif mektubu, teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler, geçici teminat, iş ortaklığı beyannamesi (varsa), yerli malı belgesi (avantaj isteniyorsa). 7.3.2 maddesi gereği ilgili mevzuata göre alınması zorunlu sicil, izin, ruhsat, faaliyet belgesi vb. belgeler.
Geçici Teminat Oranı: Teklif edilen bedelin %3'ünden az olmamak üzere isteklinin belirleyeceği tutarda.
Teklif Geçerlilik Süresi: İhale tarihinden itibaren 90 takvim günü.
Kısmi Teklif Durumu: Kısmi teklif verilebilir (9 kısım).

Sözleşme Süresi: 01.07.2026 işe başlama tarihinden itibaren 184 takvim günü (31.12.2026'ya kadar).
Ödeme Şartları: Muayene ve Kabul Komisyonunca kabul raporu düzenlenmesinden itibaren yüklenicinin yazılı talebi üzerine en geç 30 gün içinde ödeme yapılacaktır.
Fiyat Farkı: Sözleşme uygulaması sırasında fiyat farkı hesaplanmayacaktır (mücbir sebep veya idareden kaynaklanan süre uzatımı hariç).
İhale Usulü: Açık ihale usulü (e-teklif)
Malzeme / Kalem Listesi 133 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 DOLMALIK BİBER 2500 kilogram
2 TAZE BİBER 6500 kilogram
3 DOMATES 22000 kilogram
ve 130 kalem daha...

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi