Kaydol
3 Online Kullanıcı
100.702 Toplam Kalem
921 Bugün Eklenen
141.820 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

TAKVİYELİ XL BOKS ÖNLÜĞÜ ALIMI

Doğrudan Temin 2 hafta önce eklendi
KURUM ADI
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KOCAELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KOCAELİ ŞEHİR HASTANESİ
ŞEHİR
Kocaeli
İHALE TARİHİ
19.08.2026 17:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Sarf Malzemeler
İhale Açıklaması
İhale Kayıt Numarası (IKN): Giriş yapın
İdare: T.C. Sağlık Bakanlığı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Kocaeli Şehir Hastanesi
Adres: Tavşantepe Mah. Akif SK. No:63 İzmit/KOCAELİ
Telefon: 0262 225 27 00
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 19.08.2026 saat 17:00:00
İhale Konusu: Takviyeli XL Boks Önlüğü Alımı

Sektör: Sağlık (SAGLIK)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: Kocaeli Şehir Hastanesi Tıbbi Sarf Depo Birimi
Teslimat Süresi: Siparişe istinaden en geç 10 (onbeş) gün içinde teslim edilecektir.

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Ürünlerin TİTUBB/ÜTS kayıtları, SUT kodları ve ilgili teknik şartname kriterlerine uygun olması zorunludur.
Numune Sunumu: İdare talebi doğrultusunda numune beyan edilecektir.

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (17.08.2026):
- 1 USD = 47,8783 TL
- 1 EUR = 55,3213 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 BOKS ÖNLÜĞÜ TAKVİYELİ XL 20000 ADET

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi