Kaydol
18.605 Online Kullanıcı
100.863 Toplam Kalem
1.589 Bugün Eklenen
142.286 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

12 ADET COBRA I ARACI İÇİN SOĞUTMA SİSTEMİ MEKANİK TAHRİKLİ KOMPLE TEDARİKİ

Açık İhale 4 hafta önce eklendi
KURUM ADI
Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı
ŞEHİR
Ankara
İHALE TARİHİ
06.10.2022 10:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Araç Kiralama
İhale Açıklaması
Giriş yapın
İdare: Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı
Adres: Güvercinlik/Ankara

📮 Kurumun İletişim / Mail Adresleri (kurum kayıtlarından):
E-posta: [email protected]
Telefon: 03125105636

İhale Tarihi ve Yeri: 06.10.2022 saat 10:00
İhale Konusu: 12 Adet Cobra I Aracı İçin Soğutma Sistemi Mekanik Tahrikli Komple Tedariki

Sektör: Ulaşım ve Lojistik (ULASIM)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Açık ihale usulü

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (05.08.2026):
- 1 USD = 47,6450 TL
- 1 EUR = 54,9911 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 12 Adet Cobra I Aracı İçin Soğutma Sistemi Mekanik Tahrikli Komple 12 Adet

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi